.. je místo plné lásky a bezpečí. Kde za prahem každodenních starostí se uvolňuješ a projevuješ vše, co celý den v ulicích města skrýváš. Každou myšlenku, co je vhodné, co by se mělo a jaká bys měla být, tady s láskou opouštíš. Tady jsi vyslyšena, tady je ti projevena úcta a respekt. Tady jsi inspirována dalšími ženami, příběhy. Tady jsi sama inspirací. Tady jsi přijímána přesně taková jaká jsi. Tady se směješ, pláčeš, svobodně a nespoutaně.

Cítíš, jak sílíš, tančíš v rytmu svého srdce, svého těla. Uvolňuješ vše co je zatím očím skryto. Každá bolest se rozpouští a přetransformovává. Tady jsi srdcem, ženou, ať už to pro tebe znamená cokoliv. Čím dál hlouběji se noříš do krásy svého bytí a zjišťuješ, že tady není třeba být dokonalá. Prostě jen jsi a plyneš prostorem. S ostatními ženami sdílíš okamžiky svého poznání a pochopení, svojí jedinečné cesty. Tady zažíváš sílu sesterství. Tady hravě objevuješ pojmy jako vnitřní muž a žena. Hýčkáš svoji pánev, cvičíš s jemností a radostí. Oslavuješ svoje tělo. Tady vnímáš, cítíš, prožíváš. Tady už není čas na žádné hry, tady jsi jen ty. Otevřená, láskyplná, ale taky divoká a nespoutaná.

A když svíčka dohořívá, odcházíš vyléčená, posílená za práh tohoto prostoru. Ale on už je v tobě a ty víš, že kamkoliv půjdeš,můžeš se na novou sílu v žilách spolehnout. A kdyby náhodou nějaký šrám kolem tvého srdce šel, nemusíš mít strach. Příští týden se setkáváme zas.

Objevte svou cestu. Nechce rozkvést své ženství.
Mohendžodáro s Gaiou, každý čtvrtek v Maitasuně.

S láskou a vděčností za prožitek z léčivého večera Lenka Liška