Chodidla jsou jako encyklopedie zdraví, chodíme po nich každý den a ani si neuvědomujeme, že se v nich skrývá poklad. Brána k uvolnění všech příčin nemocí a neduhů. Přístup k vnitřní harmonii, rovnováze a pohodě. A je super, že je tu někdo, kdo vás v té encyklopedii naučí číst.

Setkání s Pavlem Zdichyncem, reflexním terapeutem je vždy zážitek. Je na něm vidět, že ho práce baví a o nožky pečuje jak o poklad. I já jsem vyzkoušela na vlastní kůži jaké to je chodit po uvolněných nohách.

Rozběhaná z každodenních povinností jsem přiběhla i do Maitasuny na reflexní terapii. Říkala jsem si, že mi Pavel trošku prohmatá nohy a zase poběžím dál. Jenže chyba lávky. Pavel ke své práci přistupuje opravdu zodpovědně a každé setkání je tak spíš příjemným rituálem. Už když jsem si lehla na batikovanou deku, bylo mi jasné, že tenhle čas pro sebe si opravdu užiju.

Pavel mi jemně masíroval nohy a u toho povídal, která ploška s čím souvisí. Bylo až dobrodužné sledovat, jak zapáleně povídá o příčinách nemocí a o tom, co s čím souvisí. Cítila jsem jak se uvolnění šíří do celého těla a myšlenky na další běhání byly ty tam. Musím se přiznat, že o nožky mi nikdo ještě takhle nepečoval a uvědomila jsem si, jak málo pozornosti jim každý den věnuji. Je fakt, že jsme našli i pár zatuhlých míst, přesně těch, které souvisí se zdravotními patáliemi, které občas řeším. Některé uvolňování a rozmasírování i trochu bolelo, ale to bylo mé rozhodnutí. Já když do něčeho jdu, tak pořádně a tak jsem chtěla, ať se toho uvolní co nejvíc. Takové průdušky mi daly pěkně zabrat. Ale odcházela jsem uvolněná, krásně naladěná a věděla jsem, že tu nejsem naposledy.

Pavel nejen že krásně a jemně pečuje o zdraví svých klientů, ale setkání s ním pro mě bylo i o odvaze. O odvaze jít svou cestou navzdory všemu. Při terapii jsme si povídali i o jeho příběhu. Dřív se staral svým klientům o finance, jednoho dne si ale uvědomil, že už ho práce nenaplňuje a přišel čas na změnu. A protože se vždy zajímal o tělo a o zdraví, vrhl se rovnou na novou dráhu reflexního terapeuta. A podle mého udělal dobře.

Vaše nožky u něj budou jako v bavlnce.

„Chodidla jsou jako encyklopedie zdraví, naučím vás v ní číst.“ Pavel Zdichynec.

Masítuje i v Maitasuně. Mrkněte:)