V MAITASUNĚ PROBĚHNE KURZ ACCESS BARS!

Kdo Vás kurzem provede? Co to je Access Bars? Čtěte dál:-)

Dovolte mi, abych se představila. Jmenuji se Zuzana Štěpánková. Pocházím z České republiky z Východočeského regionu a nyní působím v přímořském městě Christchurch na jihu Anglie, domů do ČR to však není daleko a jezdím často za rodinou.

Zdravotní problémy mě v minulosti vedly k různým alternativním metodám, jako je např. nutriční terapie, meditace nebo jóga. V kurzech, které jsem absolvovala, jsem hledala pomoc a radu od mnoha terapeutů ve snaze zlepšit své zdraví a být fit. Mnoholeté zkušenosti práce v ošetřovatelství, rehabilitaci a masérství, kde se setkávám s různým zdravotním stavem včetně fyzického nebo duševního postižení, mě vedou k názoru na to, čeho bych ráda dosáhla a objevuji obrovské a zásadní možnosti, které Access Consciousness® může lidem nabídnout.

Mohu upřímně říci, že den mého seznámení s Access
Consciousness® a technikou Access Bars® mi přinesl o
mnoho víc, než cokoli jiného, co jsem do té doby
zkusila….Den, kdy jsem absolvovala svůj první Access
Bars® kurz byl výjimečný. Dvě terapie jsem obdržela a
dvě sama poskytla pod vedením zkušeného lektora a více
než to. Nyní jsem Access Consciousness® Bars Facilitator
poskytující tuto terapii své rodině, přatelům a klientům a jsem lektorkou kurzů Access Bars®. Jako praktik mohu také nabídnout terapii Verbalních a Tělesných procesů Access Consciousness® včetně Access Energetic FaceliftTM, což je další z mnoha Access Consciousness® modalit. Prostě vím, že Access Consciousness® opravdu funguje….. Můj život se začíná rychle a dynamicky měnit. Čím déle se věnuji Access Consciousness®, tím více dalších možností se mi nabízí a jak jsem zjistila Access® nabízí spoustu možností pro každého, kdo hledá změnu. Co když nemusíme trpět nedostatkem a neduhy, co když pro každého je zde všeho dost, jen si to dovolit přijmout?

Jaké změny od té doby co jsem v Access® nastaly u mě?

Od dětských let mě provázely všechny ty angíny, chřipky a nachlazení, v pozdějším věku také bolesti zad, problémy s imunitou a zažíváním, takové ty normální stavy únavy a naprostého vyčerpání z ničeho a nechuť vůbec něco dělat. Jsem levák přeučený na praváka, což je také úplně “normální” ne? Bariéry v komunikaci, nijak odborně nespecifikované se projevovaly navenek mou uzavřeností a různými problémy ve škole, v práci a ve vztazích. Když si podobnými legráckami procházely moje děti, ani mi to tenkrát nebylo divné, neduhy a různá omezení přece existují. Když před několika lety odešel po dlouhé nemoci můj táta, začala jsem si dávat otázky. Je tohle to, pro co jsme sem na svět přišli? Je zde možné jestě něco jiného?

Již po první terapii Access Bars®, kterou jsem absolvovala, jsem vstala jsem ze stolu jako doslova někdo jiný a chvíli mi to trvalo, než jsem se hluboce nadechla a pochopila jsem, že jsem konečně doma a sama sebou. Odplavují se nejen bloky s vyjadřováním, ale

získávám i větší chuť do života a dochází k vyrovnávání na všech úrovních mého života včetně postupného odstraňování mých chronických zdravotních problémů a posuzování se za to co jsem kdy udělala nebo neudělala. Zlepšují a ozdravují se mé vztahy s ostatními a do života přichází hojnost, dělám to, co mě baví. Nesmírně si vážím všech příležitostí, protože mi to umožňuje dále šířit uvědomění o možnostech Access Consciousness®.

Chtěli byste rozšířit a prohloubit Vaše vědomí a přidat si do života více radosti, prostoru, klidu, hojnosti a zdraví?

Access Consciousness® a Bars® nám mohou pomoci k propojení fyzického těla a našeho vědomí, k uvolnění a ozdravění vztahů a k pochopení toho, jak funguje tato realita. Kde jestě lze něco v našem životě zlepšit a změnit? Hledáte obnovu a změnu? Jak vás mohu inspirovat, abyste si vybrali více sebe sama? Jak se to všechno změní k ještě lepšímu?

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného?

Access Consciousness® přispělo v posledních 25 letech ke změně života více než 30 tisíc lidí po celém světě. Access Consciousness® – přístup k vědomí je řadou jednoduchých technik, nástrojů a procesů, které vás vedou k tomu, abyste se mohli propojit se svým vědomím a intuicí a posiluje vás k objevení více možností v životě, uvolnění energetických bloků a omezení, které vás drží zpátky a umožňuje vám vytvořit si život, jaký si přejete. Praktická, dynamická a pragmatická modalita „Access“ poskytuje podrobné – „krok za krokem“ procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které vám v brání v životě cokoliv přijímat. Metoda „Access Consciousness“ a její základní technika Access Bars® je nabízena prostřednictvím kurzů, knih, audií a konzultací, a není o metaforách, myšlenkách nebo sladkých řečech, ale opravdu funguje!

Hnutí Access Consciousness byla založeno před více než 30 lety v USA Gary Douglasem. Gary začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. Přes channeling získal Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory, které jsou elektricky uložené v mozku mnohdy po mnoho životních cyklů. K tomuto uvolněnídochází při lehkém dotyku bodů v různých kombinacích je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží.

Lékaři, odborníci v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenali v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou od beta k mnohem uvolněnějším theta vlnám.

Zkušenost s terapií Access Bars® může být pro každého různá. Tato terapie je vhodná pro každého, děti i těhotné ženy a nejsou známy žádné kontraindikace. Nejhorší, co se může stát po Bars® je to, že se cítíte uvolněně, jako kdybyste absolvovali nejlepší masáž v životě a to nejlepší, co se může stát je, že se váš život změní. (Gary Douglas, zakladatel Access Consciousness tvrdí však s úsměvem na tváři opak: „To nejlepší, co se vám může stát je to, že jste měli super masáž a to nejhorší je, že se vám od základu změní život“). Jakmile se jednou Bars® spustí, pokračují v uvolňování uvízlé energie jednou pro vždy, ale po každém opakování této terapie je efekt dynamičtější.

Každý z nás má na světě své jedinečné místo a každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní.

Pro mě, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. „Access“ neposkytuje odpovědi, ale dává vám nástroje a procesy k tomu, abyste věděli, že víte a co je pravda právě pro vás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiněho. „Po Bars® terapii se často cítíte lehčí a vaše mysl je klidnější, protože proces umožnil proudění energie a snadné rozpouštění omezení, která vás drží zpátky. To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Pravidelně se scházíme s kolegy a vyměňujeme si terapii Bars® a pokaždé je to o dávání a přijímání a lehkosti bytí. Pečuji o sebe více, než kdy předtím a je to radostná věc. Kromě kurzu Access Bars mohu poskytnout terapii Access Bars® a některé z dalších skvělých Access Consciousness® terapií, jako jsou Verbalní terapie Tělesné procesy a The Access Energetic FaceliftTM, který je pro mě horkou novinkou a jsem z toho velice nadšená.

Access Energetic FaceliftTM

je jedním z Access Consciousness tělesných procesů. Tento proces omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže ve vašem vyzařování, držení těla a tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváte relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.
Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života.

Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu.
Energie, které proudí během Access Energetic FaceliftTM jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®, oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem.

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu?
Jaké jsou další možnosti?

Mám radost z pokroků svých klientů a těší mě sdílení Vašich zkušeností. Opravdu můžete na lidech poznat rozdíl před a po terapii a vím z vlastní zkušenosti, že to můžete také tak vnímat a jiskra v očích vás prozradí. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt našeho života, od zaměstnání a kariéru po vztahy a rodinu a pomáhá tomu, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet.“

Vaše zkušenosti s terapií Access Bars®

Po terapii Access Bars®:

… Zuzi, je mi fajn, vůbec mě nic nenaštve, mám tendenci se pořád usmívat. Ani ten L…. mě nemůže naštvat a to je co říct. Pořád takovou spokojenou náladu, také doufám, že mi vydrží hodně dlouho. Díky .

Zdena P.

Ahoj Zuzko,
děkuji za tvůj úžasný mail, přišla jsem domů a říkala si, že Ti napíšu poděkování za dnešní

den, byl úžasný, v práci mi bylo skvěle, tak nějak jsem vysmátá., děkuji moooc, že jsi mi přišla do života jako další sluníčko a za skvělou terapii.
Jdu psát a mám tu tento krásný mail, děkuji za slova která píšeš 🙂 Dnes to byl opravdu zázračný den 🙂

Když jsem jela domů na nádraží přišla asi třináctiletá školačka, daly jsme se do řeči, jely spolu vlakem a vyprávěly si, obě jsme byly spokojené.
Jak ta má vnitřní změna přitáhla tak úžasnou holčinu:-)
Život vnímám jinak 🙂

Vše je hezčí a příjemnější.
A co je úžasné, že mi to od terapie vydrželo 🙂
Jitka C.

Od Tracy:
Úžasný efekt TERAPIE Bars® pro léčbu AUTISMU:
Dostala jsem svolení sdílet tento úžasný a inspirující příběh, který píše maminka 5 letého chlapce s autismem stupně 2, léčeni terapií Bars® vykazuje fenomenální změnu v jeho stavu:
Jsem tolik vděčná!
Můj pětilerý syn byl „diagnostikován“ 2 stupeň autismu a v lékařské zprávě před Bars terapií nám bylo řečeno, že jeho zdravotní stav si vyžaduje více než 30 hodin intenzivní terapie týdně.
Byl přijat do plného časového programu pro autistické děti, protože by nebyl schopen fungovat v běžné škole, kde by na něj působil jakéhokoliv hluk a nebyl schopen komunikovat tak, aby ho maminka a ostatní mohli pochopit, mluvil pouze pár slov, které byly po celou dobu provázeny zvukovými projevy.
Nic nepomáhalo, ani logopedická péče, nic.
Myslela jsem, že nikdy nebudeme moci mluvit o jednoduchých každodenních věcech jako je .. hej mami jdeme ven nebo hej mami, dnes je zima, horko a pod.
Jeho komunikace byla pouze pro přežití!
… PO TERAPII ACCESS BARS®
Můj syn se nezastaví a mluví stále, byl přijat do běžné školy a já jsem se vübec nezmínila o jeho diagnóze, nebo že by kdy nějaký problém měl!!
Jeho výsledky ve škole jsou pozoruhodně vysoké a postupuje snadno a lehce!!
Je to obrovské, woo hoo
Obrovské. Děkuji pane Gary Douglasi!
Tak úžasné, nádherné!
Děkuji Gary
Děkuji Dain
Děkuji přátelé a bytosti, které se rozhodnou Být!
Děkuji za Bars

Ohlasy po kurzu Access Bars®:

Milá Zuzko, nádhera, děkuji za to že jsi, děkuji za to že jsme, děkuji Vesmíru a těším se na další sdílení, radost a samozřejmě možnosti..no řekni, co je ještě lepší než toto…ty větičky mě faakt začaly hoodně bavit!…..
Opatruj se!

Alishia G.

Zuzanko, ty jsi andílek úžasný a zlatý, jsem ti mooooc vděčná a moc ti děkuji 🙂 🙂 🙂
Ano, tenhle „balík“ potřebuji uchopit a vyčistit a konečně, díky tobě, mám návod, jak na to a mohu vykročit dál. když mám v ruce „aspoň větu, kterou vím jak použít“, tak se mám čeho chytnout a neodnese mě to.
S vděčností a láskou ti ze srdce děkuji.
Míla R.

Milá Zuzano,
Ještě jednou děkuji za kurz, velmi mě obohatil a metodu budu určitě používat. Právě proto, že je jednoduchá a účinná…
Alena Š.

Ahoj, na kurzu to bylo moc fajn. Jsem rád že jsem si udělal Bars a můžu pomoci druhým, když o to budou stát, každý žije tak jak si to utvoří a já jsem moc rád, že se konečně můzu najít v prostředi a v energii s takovými lidmi jako jsi ty….
Pepa N.

Ahoj Zuzi, to byl krásný den a spalo se mi dobře..dneska večer to zkusím na manželovi a postupně na dětech, abych to co nejlépe dostala do ruk…Hezký den..

Soňa Š.

Děkuji… — Jana H.

Hi Zuzana thanks so much for yesterday such a fun class. I’ve just sent my Facilitator’s contract back for signing to Gary Douglas. How does it get any better that this? Kimberley L.

Po setkání praktiků Access Bars®:

Hi Zuzana,
Thank you for another lovely bars share; What a lovely session it was – so much gratitude. I’m so glad to meet you and look forward to seeing what else we can create!
Blessings to you
Pavani
Díky ženy! Těším se na příště!
Naďa S.
I my moc děkujeme, co všechno je možné? Bylo a je to super.
Gábina a Anežka B.
———-

Jsem velice vděčná za vaše bezprostřední reakce po terapiích a kurzech, zajimavé postřehy, názory a hodnocení. Kurzy, které spolupořádám jsou natolik úspěšné, že plánujeme další. Jsem ráda, že se na kurzech mohu podílet a mohu říci, že účastníci si užívají a baví se při zjišťování svých bodů a poznávání Access Consciousness®. Je to docela návykové a jakmile jste to jednou zkusili budete chtít poznat víc!“
Další Informace o Access Consciousness® v češtině lze najít na http:// accesszuzanagaia.simpl.com, Facebook: / accesszuzanagaiauk, / accesszuzanagaiacz

Na Access Bars® kurz a na terapie se mnou se lze přihlásit
emailem: zuzana.stepankova@googlemail.com

Co jestě je možné vytvořit?
S radostí a lehkostí

Zuzana Štěpánková
Access Consciousness® Bars Facilitator
Access Energetic FaceliftTM Practitioner

http://accesszuzanagaia.simpl.com/ http://www.accessconsciousness.com/en/public-profiles/Zuzana-Stepankova/, Like on Facebook Access Zuzana Gaia CZ

„Všechno v životě ke mně přichází s lehkostí, radostí a nádherou“®

Napsala Zuzana Štépanková
Čerpáno z vlastní zkušenosti s Bars® všeho okolo Access Consciousness® – website: https://www.accessconsciousness.com/
3. října 2017
Tento článek je možné sdílet na sociálních sítích v plném znění a s uvedením autora.

© Copyright Zuzana Štěpánková 2017-18