Migréna je bolest hlavy, která se vyskytuje v různých segmentech hlavy. U každého se projevuje individuálně. Někdo cítí bolest v přední části hlavy,
někdo cítí napětí spíše uvnitř hlavy atd. Vždycky je ta část hlavy propojená s tím, na co migréna upozorňuje. Migréna je alarmující stav. Není normální mít migrény. Nejedná se o rovnovážný a přirozený stav těla.

Na co migréna poukazuje ?
Na vysoké přepětí. Záleží pak na tom, jaké oblasti mozku se to týká. Každá část je přiřazená k jedné části našeho bytí. Migréna poukazuje na situace, které se opakují. Ukazuje, že daný jedinec si opakově není schopen nastavit hranice. Často se migrény začnou vyskytovat v moment, kdy daný člověk začne odpočívat. Proč ? Protože se tím uvolňuje to přepětí.

Pro lidi, kteří migrénu neznají.
Jedná se o takové přepětí hlavy, jako když strčíte hlavu do zvonu, který zrovna bije. Tak obrovské je to přepětí neuronů. Nervové vzruchy pak nenesou srozumitelnou informaci. Každý vzruch přenáší informaci až do buněk. Při migréně to však nervová soustava nestíhá a nestíhá informaci doručovat tam, kam je určena. Pak je nervová soustava rozvibrována dalšími a dalšími vzruchy, které se v tom stavu začínají hromadit.

Pomáhá na migrénu energetické léčení?
Všeobecně všechna energetická léčení pomáhají na migrénu. Energetické léčení pokaždé pracuje s uvolněním. Jedním z nich je Access Bars a Reconectivní léčení. Energetická léčení obracejí pozornost člověka k sobě samému (ke své duchovní podstatě). A když věnuješ pozornost sám sobě (své duchovní podstatě), a ne myšlenkám, tak se uvolňuje nervová soustava, protože nervová soustava je drážděná všemi myšlenkami, kterým věnujeme pozornost. NERVOVÁ SOUSTAVA JE DRÁŽDĚNA POKAŽDÉ KDYŽ JAKÉKOLIV MYŠLENCE VĚNUJEME SVOU POZORNOST.

Jak nejlépe o sebe mohou pečovat lidi, tak aby migrénu neměli?
Nejlepší je najít příčinu. Je potřeba se podívat, kdy migréna vzniká.
Kdy jsem jí měl (a) poprvé? Co se v té době okolo dělo ? Když si položím tyto otázky tak do tří vteřin, co přichází za odpověď,  je tou vhodnou odpovědí a vodítkem k příčině.

Pomocí channelingu zjiťujeme příčinu zdravotních stavů těla. Na osobní channeling probíhá v Maitasuně s Lucií Alferi
Tel: 728 289 112