I takhle by mohl vypadat rozvrh v novodobé škole. No dobře, možná už by ani ta matika a fyzika nebyly potřeba. Každopádně představa toho, že se děti budou učit napojovat na sebe a vyšší moudrost se mi líbí.

Já sama jsem vůbec netušila, že se dá channeling naučit. U mě se projevil spontánně a že bych někomu řekla, hele teď si lehni a čekej až to přijde, mi moc efektní nepřišlo. Pak jsem ale potkala Lucku Alferi (channeluje bytost Strážce třetího oka), která dokonce založila školu channelingu a moje obzory se zase rozšířily.

Pomocí meditace vstupu do srdce se tak každý může naučit channelovat, ať už jeho výsledná forma bude jakákoliv – mluvení, malba, tanec, sochy apod.

Ačkoliv se týdenní pobyt Škola channelingu koná jednou ročně, dá se celý kurz absolvovat individuálně a nebo zajít na nějaký základní seminář.

Já si užila základy channelingu, kde jsem si oddychla od své představy, že je channeling na mě až moc ezo, ale že má svou historii, svoje kořeny a channeleři, kteří ho dělají dobře a stále, jsou velkou inspirací pro mnoho lidí na světě. Ať už je to Esther Hicks (Učení Abrahamovo), Darryl Anka (Bashar) nebo dříve Chico Xavier, který byl dokonce navržen na Nobelovu cenu míru.

Je skvělé pronikat do tohoto tématu a umění hlouběji s průvodcem, který žije a koná ze srdce. Protože už jen v jeho poli se dějí krásné věci. Mimochodem mám tajnou informaci, že nějaký večer sdílení, jak se vlastně s channelingem žije v praxi bude. A určitě, když budete sledovat stránky Maitasuny, vám neunikne.

Do té doby můžete načerpat spoustu inspirace při vstupu do srdce.

Kouknout na školu Channelingu a na online channelingový klub:

A nebo se rovnou osobně zúčastnit nějaké channelingové akce nebo besedy.

S láskou a úctou Lenka Liška