„To, že situaci respektujeme, neznamená, že s ní souhlasíme.“

A osahat si, jak chutná respekt, vlastně se v něm skrze srdce vykoupat, je skvělý zážitek. A právě to a nejen to se dělo na pravidelném večeru Rosteme v kvantovém poli, tentokrát na téma Pýcha a respekt. Byl to večer plný poznání a uvědomění, jak emoce, které vnímáme jako negativní (např. pýcha, žárlivost, hněv…) mohou přinášet do života i obohacení a poznání, pokud využijeme jejich energii, respektujeme svoje pocity a vnímáme i jejich kvality. Například žárlivost se dá brát ve své čisté podobě jako touha po poznání, po vhledu do situace. Hněv nám zase přináší energii a sílu rozseknout nějaké téma, nějakou situaci. Právě během kvantovacího večera bylo krásně cítit, jak právě respekt a jeho necítění, prožití v kvantovém poli dokáže rozvolnit a uvolnit každou situaci. Vůbec vstupování do kvantového pole pomocí vstupu do srdce je samo o sobě léčivé.

Skvělé také je vzájemná inspirace a otevírání různých témat všech zúčastněných. Právě interakcí ve skupině získává celý večer na síle a stává se tak cestou poznání a objevování než jen samoúčelného mentorování.

Právě práce s energií, s emocemi a jejich uvolňování a čištění skrze respekt, je skvělou technikou, kterou můžete použít i v běžném životě. Protože pokud se člověk naučí respektovat sám sebe, pak může respektovat a milovat v rozdílnosti i ostatní.

Já sama miluji cestu prožitku. Můžete přečíst spousty knih, ale když máte možnost zažít jak chutná respekt na vlastní kůži, tak vám tenhle prožitek už zůstane a můžete se k němu v jakékoliv situaci vracet.

Takže jestli chcete prozkoumávat další možnosti, informace a témata nacházející se v kvantovém poli, pak doporučuji zajít na nějaký další kvantovací večer nebo rovnou o víkendu 25 a 26.11.2017 na praktickou výuku kvantové vlny s Alenou Camplíkovou. 

S láskou a úctou Lenka Liška