„Proč by život nemohl být pořád krásný, když může být pořád tak ošklivý?“

…zaznělo v channelingu se Strážcem třetího oka na semináři kvantování s Alenou Camplíkovou a Lucií Alferi.

Možná kdybych nenapsala už nic jiného, úplně by to stačilo na postihnutí toho, o čem je kvantování a bytí v kvantovém poli. Já vím, jistě jste už mnohokrát četli, ať jste tvůrcem vlastního života a že můžete. Možná vám ale chybí praktický návod, jak na to. Možná jste se ještě nedostali do prostředí, kde by radost, lehkost a volnost byla tak samozřejmá jako nádech a výdech. Možná vaše hlava ještě ani nechce připustit, že by něco takového bylo možné. Ale ono je. A je to nadosah.

Pojďme mrknout na to, co to ta kvantová vlna a kvantové pole vlastně je. Jednoduše řečeno jedná se o nosnou energii. Řekla bych dokonce o energii záměru. Všechno kolem nás, ať už je to pevné nebo jemnohmotné je tvořeno shlukem molekul, atomů, energií. Pokud toto pochopíte a přijmete, můžete si začít hrát jako tvůrci. Vy jste totiž součástí všeho.

Abyste mohli začít tvořit v radosti a lehkosti je třeba naladit se, navibrovat, vstoupit do kvantového pole. A právě na semináři se naučíte jak. Abych vás ale nenechala jen v netrpělivém očekávání, tady je video, jak vstoupit do srdce, do kvantového pole. Na semináři se také naučíte jak kvantovou vlnu poslat sobě, ale i svým blízkým. Jak vložit pozitivní přesvědčení, záměr do čehokoliv, co děláte. Chcete si to vyzkoušet? Tak si sedněte nebo postavte a párkrát třete dlaně o sebe. Pak je začněte pomaličku oddalovat od sebe. Cítíte co se mezi nimi děje? Cítíte tok energie? Někdo říká, že je to jak žvýkačka. To je přesně ono. To je ta energie, kterou se na semináři naučíte používat ve svůj prospěch i ve prospěch svých blízkých.

Nejlepší na kvantovém poli jsou možnosti. Nekonečné pole možností. Nejen, že si můžete vložit jakékoliv pozitivní přesvědčení, ale můžete také využít energii, schopnost někoho, koho si ceníte. Klidně i nějaké známé osobnosti. Prostě si jednoduše stáhnout jeho archetyp, abyste u sebe podpořili třeba pocit lásky, cílevědomosti nebo cokoliv jiného.

Zní to jako sci-fi? Pro vaši mysl možná ano. Ale když to zažijete na vlastní kůži, pochopíte, že právě s uvolněním mysli, zaměřením záměru můžete přetvořit realitu tak jak chcete. Navíc se v těle společně s uvolněním spustí samouzdravující procesy.

A co je na to nejlepší? Zjistíte, že takové tvoření probíhá opravdu v radosti, lehkosti a jednoduchosti. Že v této době, v tomto čase nových energií už není třeba trpět. Že čím víc se zaměřujete na to, co chcete a setrváváte  tak v radosti  a uvolnění, tím vše minulé bledne a mizí. A vy tvoříte život takový jaký chcete.

Kvantové pole je všude kolem nás i v nás. Je dostupné úplně všem. Stačí se jen naučit jak na to. A třeba v březnu je k tomu skvělá příležitost. Další kurz kvantování probíhá o víkendu 24. a 25.3. v Maitasuně. Kromě kvantování se setkáte také s channelingem a spoustou technik, které můžete použít v každodenním životě.

Těším se, že se na semináři potkáme. Nyní se jen zastavte, nadechněte, vydechněte a vnímejte sebe, svoje tělo i dech. Posílám vám kvantovou vlnu lásky a světla.

S láskou a úctou Lenka Liška