Načítám Akce

Ochutnávkové večerní Konstelace vnitřních osob

  • akce již proběhla.

Večerní ochutnávkový seminář je zaměřený na seznámení se s novým typem konstelační techniky – Konstelacemi vnitřních osob. Jedná se o spojení individuální systemiky A. Wittemana, systemických konstelací B. Hellingera a regresní terapie.

Technika umožňuje setkání s duší – odhalení její struktury a nevědomých částí – vnitřních podosobností, skrze které prožíváme, reagujeme a komunikujeme. Odhalení jejich vztahů, zapletení, postojů, příběhů i původní esence jednotlivých podosobností, se kterou přišly na tento svět, nám umožňuje jednotlivé aspekty duše pochopit, přijmout a rozpustit jejich reaktivní (obranné) vrstvy. Tak se postupně dostáváme hlouběji až k samotné esenci naší duše. Jednoduše řečeno, konstelace vnitřních osob nám umožňují hlubší sebepoznání a prohlubování vědomí vnitřní sounáležitosti a celistvosti. Je to cesta, která směřuje od strachu, vnitřní roztříštěnosti a boje jednotlivých podosobností o moc k prožitku vzájemnosti, hluboké sounáležitosti a odhalení původních životních hodnot a schopností.

Konstelace vnitřních osob dávají odpověď na otázku, proč se tolik lidí, i přes usilovnou práci na sobě, není schopno posunout do udržitelné pozice spokojeného člověka žijícího v souladu se světem, s druhými lidmi a sám se sebou. Na konstelacích dochází k uvolnění, větší psychické pohodě, harmonizaci vztahů a ke zcela novému druhu porozumění, které vede k laskavějšímu vnímání sama sebe, lidí a světa. Faktickým projevem v životě je skutečnost, že klient, který dosud reagoval podmíněně – útokem, útěkem, zamrznutím – reaguje překvapivě jinak, přiměřeně dané situaci. Tato nová reakce přitom není výsledkem práce mysli, ale automatickou první reakcí duše bez přemýšlení.

Přijďte prozkoumat Vaši vnitřní krajinu a objevit její vnitřní obyvatele a jejich vliv na Váš život. Jste srdečně zváni na ochutnávkový večer 10. 1. 2019 od 18:00.

 

Cena: 1400 Kč s vlastní konstelací, 300 Kč bez vlastní konstelace (pouze prožitek).
 
Adresa konání: Maitasuna, Ježkova 14, Praha 3 – Žižkov

Počet míst je omezen, zarezervujte si své místo včas. Přihlášky na seminář zde: http://www.ordejov.cz/vecerni-konstelace-vnitrnich-osob-v-praze-ochutnavkovy-seminar/a13039?type=2&section=0

Těší se na Vás

Čeněk Rosecký, lektor, terapeut a systemický kouč

www.ordejov.cz


Podrobnosti

Datum:
10.1.
Čas:
18:00 do 20:00
Cena:
1400Kč

Místo konání

Maitasuna
Ježkova 14
Praha 3, Hlavní město Praha 13000 Česká republika
Webová stránka:
www.maitasuna.cz

Pořadatel

Martina Maksymovová
Telefon:
777 577 738
Email:
info@ordejov.cz
Webová stránka:
http://www.ordejov.cz