Načítám Akce

Kurz ACCESS ENERGETIC FACELIFT™

  • akce již proběhla.

ACCESS ENERGETIC FACELIFT™ je jedním z Access Consciousness®  tělesných procesů. Tento proces omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo. Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže ve vašem vyzařování, držení těla a tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváte relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíte nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.

Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života. Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu. Energie, které proudí během Access Energetic Facelift™ jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®, oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícím zážitkem. Energiemi Faceliftu lze působit i na jiné konkrétní části těla dle problému na který se při terapii zaměříme.

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu? Jaké jsou další možnosti?

Přihlášky a dotazy: zuzana.stepankova@googlemail.com

Další info: http://accesszuzanagaia.simpl.com/

První absolvování kurzu je za cenu 5 400,- Kč.

Každé další opakovaní kurzu za cenu 2 700,- Kč.

Děti do 15ti let zdarma, studenti do 18ti let platí poloviční kurzovné.

Pro účast na kurzu Access Energetic Facelift™ není podmínkou absolvování kurzu Access Bars® ani žádné další vzdělání Absolvováním kurzu se stáváte certifikovanými praktiky této metody společnosti Access Consciousness®. Obdržíte Access registraci a využíváte její podpory.

Podrobnosti

Datum:
1.9.2018
Čas:
10:00 do 17:00
Cena:
5400Kč

Místo konání

Maitasuna
Ježkova 14
Praha 3, Hlavní město Praha 13000 Česká republika
Webová stránka:
www.maitasuna.cz

Pořadatel

Zuzana Štěpánková
Telefon:
608 327 697
Email:
zuzana.stepankova@googlemail.com
Webová stránka:
http://accesszuzanagaia.simpl.com/