Načítám Akce

Kafe v Maitasuně – Facelift (online)

  • akce již proběhla.

Jaké naše  generativní schopnosti můžeme využít  pro zbavení se našich omezení?

O Access energetickém  Faceliftu a nejen o něm se Zuzanou Štěpánkovou

Pondělí 23. srpna 2018od  17:00 hod.

provází: Alena Camplíková

Kdo je hostem tohoto Kafe v Maitasuně?

Zuzana Štěpánková

lektorka   Access Bars® a Access energetického Faceliftu™;

praktik Access® Tělesných a Verbálních procesů a

certifikovaný praktik   Generativní energetické stomatologie Happy Mouth™;

Se Zuzanou si  také můžete dopřát  relaxační nebo sportovní masáž, či Marmové ošetření obličeje.

Proč právě Bars®, Energetický facelift a další metody hraní si  s energií?

Zuzanu  životní cesta přivádí zpět do České republiky  po delším čase působení v přímořském městě Christchurch na jihu Anglie. Zkušenosti práce v ošetřovatelství,  rehabilitaci a masérství, kde se setkává  s různým zdravotním stavem včetně fyzického nebo duševního postižení, ji vedou k uvědomění, že svoji  realitu  vytváříme tím, co si vybíráme.

V různých technikách, které objevuje, hledá  pomoc a radu  pro sebe a své klienty, jak  zdraví zlepšit, být fit, mít dostatek  hojnosti a životní radosti.

Zuzana je jednou z prvních  facilitátorek Bars® v České Republice a stále více ji oslovují  možnosti generování našeho těla a regenerace spíše než opotřebovávání. Nedávno ji  zaujal  zajímavý projekt Happy Mouth, generativní energetické stomatologie dr. Toma Kolsa  a pomáhá ho propagovat a šířit spolu se světovou koordinátorkou Happy Mouth Shaunou Teaken po celém světě.

Tématem dnešního Kafe v Maitasuně  je Access energetický facelift,  který si Zuzana  osvojila  ještě  za působení v Anglii a jeho velice účinné a jednoduché postupy s radostí a lehkostí ráda předává  dál jako jeden z jeho facilitátorů  v České republice.

Jste připraveni pro něco velkolepého a jiného? Co to je Access Consciousness®?

Praktická, dynamická a pragmatická modalita Access® poskytuje podrobné – „krok za krokem“ procesy, které vás vedou k vědomějšímu životu a odstraňuje všechny překážky, které nám brání v životě cokoliv přijímat. Před více více než 30 lety Gary Douglas v USA začal používat otázek k tomu, aby mohl vytvořit více ve svém životě. On také znovuobjevil Bars®, sérii 32 bodů na hlavě, které po lehkém dotyku umožní uvolnění zablokované energie z mozku a těla, což umožňuje její obrovské a snadné proudění. Tyto body uvolní všechny úvahy, myšlenky, pocity, emoce, rozhodnutí, úsudky a názory, které jsou elektricky uložené v mozku mnohdy  po mnoho životních cyklů. K tomuto uvolnění dochází při lehkém dotyku  bodů v různých kombinacích je tak umožněno zbavit se toho, co už neslouží.

Lékaři, odborníci  v oblasti biologické zpětné vazby zaznamenali v průběhu jedné hodiny terapie Access Bars® změny mozkových vln, které jdou až k  uvolněnějším theta vlnám.

Každý z nás má na světě své jedinečné místo a každý z nás má dary, které může světu nabídnout, ale my všichni se od útlého dětství učíme zapadnout, porovnáváme se, soutěžíme a sami sebe poměřujeme s ostatními, abychom splnili jejich očekávání a byli přijati. To vyžaduje hodně odsuzování se a energie k tomu, aby toto vše fungovalo a mysl (ego) přebírá tak kontrolu nad naším naším životem. Jednoho dne se vzbudíme a nejsme si jisti, kdo vlastně jsme, co opravdu chceme, a pochybujeme, že na něčem můžeme cokoliv změnit. Tvořením ukvapených závěrů, rozhodnutí a projekcí, vyloučíme z obrazovky našeho života všechno ostatní.

Pro Zuzanu, a pro mnoho a mnoho dalších Access Consciousness® otevírá novou oblast možností, ve které nehledáme odpovědi, ale místo toho se naladíme do našeho vědomí a toho, co je pro nás tady a teď, a následujeme směr toho co můžeme vytvořit. „Access“ neposkytuje odpovědi, ale dává nám  nástroje a procesy k tomu, abychom  věděli, že víme a co je pravda právě pro každého z nás. Nemusíte na sobě něco chápat, analyzovat nebo opravovat. Jde o uznání a uvolnění se a o výběr něčeho jiného.

Můžeme si v životě vytvořit možnosti, které hledáme?

Zuzana  nás zve na setkání s   technikou Access Energetic Facelift™

Jedním z Access Consciousness® Tělesných  procesů, který může nastavit systémy v našem organismu pro regenerování spíše než degenerování je   Access energetický facelift™.

Jaké jsou výsledky působení Faceliftu?

Access Energetic Facelift™ omlazuje obličej, odvrací stárnutí a má vliv jak na obličej tak na celé fyzické tělo.

Tato jemná dotyková energetická technika zahrnuje použití více nástrojů, které obnovují přirozený tok energie v těle a umožňuje tělu restrukturalizovat a hojit se.  Technikou omlazujeme celý systém, včetně všech vnitřních orgánů. Omladí se nejen vaše tělo, ale i mysl. Obnoví se přirozený tok energie uvnitř těla i kolem něj.

Efekt terapie se nemusí ve tváři projevit hned, ale rozhodně se ukáže v našem  vyzařování, držení těla a v tom, jak se projevujeme navenek směrem ke světu. Při této terapii si tedy dopřáváme  relaxace na masážním lehátku nebo na kosmetickém křesle a nemusíme  nic dělat jen přijímat jemné dotyky terapeuta v oblasti horní části těla, které jsou prováděny speciálním postupem a kombinacemi.

Proces ma vliv nejen na fyzické tělo, ale napomáhá k odstranění sebe posuzování a může skrze téma krásy mnoho změnit i v dalších oblastech našeho života.

Určité procesy ovlivňují také to, co si myslíme o stárnutí a rozkladu našeho fyzického těla a sexualitě, která je s fyzickým tělem samozřejmě propojena a může to ovlivňovat i fyzickou krásu.

Energie, které proudí během tohoto Faceliftu jsou trochu jiné než energie terapie Access Bars®, oba procesy jsou velice laskavé a pečující, ale Facelift dodává jestě více péče a výživy. Celá terapie je velice čistým a povznášejícim zážitkem. Energiemi  Faceliftu lze působit i na jiné konkrétní části těla dle problému na který se pří terapii zaměříme.

Jakou energií, prostorem a vědomím můžeme my a naše tělo být, abychom se přestali posuzovat ohledně stárnutí, otevřeli se novým možnostem a nechali vyzařovat plně naši krásu?

Jaké jsou další možnosti?

  • lidé jsou mnohem uvolněnější jak ve vzhledu, tak v chování
  • po terapii je patrný více zářivý a mladší výraz tváře
  • vrásky, rýhy na obličeji, otoky a kruhy pod očima jsou méně viditelné a postupne mizí
  • klienti si pochvalují hladší, čistší, pevnější kůži na dekoltu, krku a obličeji
  • dochází ke snížené pigmentaci
  • může se zastavit vypadávání vlasů
  • zlepšuje se vidění do dálky
  • znatelně se zlepší duševní pohoda člověka

Dovedli byste si představit, že vypadáte skvěle, cítite se ve svém těle mladší, máte spousty energie a jste sami se sebou spokojeni?

Může to být jeden z nádherných  zážitků pro vaše sebevědomí a duševní zdraví.

Jak probíhá trénink Faceliftu?

Pro trénink Faceliftu nejsou vyžadované  žádné předpoklady nebo zkušenosti. Během kurzu se dozvíte, jak provádět tento proces a dostanete 2 plné sezení a obdržíte manuál Access Energetického Faceliftu.

Příručka obsahuje informace o tomto procesu a pořadí  poloh rukou.

Po absolvování tohoto kurzu jste Access Energetic Facelift praktik a můžete tento proces poskytovat druhým a zahrnout ho do své praxe.

Tento proces je nabízen v lázních, masážních praxích, praktikách plastických chirurgů a wellness centrech po celém světě.

Jaké další procesy může Access Consciousness® nabídnout?

Co jsou  Access Consciousness Tělesné  procesy?

Co kdybychom si představili, že jemně vyzveme tělo, aby se vrátilo na původní úroveň fungování?

Terapeut jemně probudí tyto základní energie tím, že umísťuje své ruce na různých částech těla a tělo je vyzváno k expanzivnějśímu způsobu bytí, což zlepšuje funkci jednotlivých orgánů a systémů těla.

Spolu s rozvíjejícím se povědomím o Access Bars® v ČR a SR stále více a více z vás vyhledává také Tělesné procesy Access Consciousness®. Jak ještě lepší by to mohlo být? Tyto procesy praktikuji již tři roky jak pro rodinu tak pro klienty a mám s nimi jen ty nejlepší zkušenosti.

Co kdyby vaše tělo mohlo mluvit a bylo vaším průvodcem a rádcem pro život?

Při a po těchto terapiích zažíváte změnu vztahu k tělu a začnete měnit vztah k životu vůbec.

Co kdybyste si mohli vytvořit tělo, jaké  si žádáte?

Co kdyby existovalo něco, co vás zbaví chronické i akutní bolesti a postupně se zlepšovaly vaše vztahy a například problémy v oblasti peněz?

Jak by váš život mohl vypadat?

Co když je možné  zlepšení funkcí  imunitního systému.
Jakou radost  ze života můžeme mít.
Co když je možná korekce zraku, odstranění kalcifikace těla a odvrácení starnutí organismu.
Pomocí těchto procesů a uvolněním zablokované energie dochází k zlepšení lehkosti bytí spíše než dělání.

Tělesných procesů Access Consciousness je  přes 50 a ne každý ví, že ten nejvhodnější  proces pro něho  mu vlastně  při terapii vybere jeho tělo.  Kromě již zmíněného Faceliftu, uvádím například:

MTVSS pro zlepšení  imunity a posílení celého těla

Celular memory – Buněčná paměť

Biomimetic & Biomimetric Mimicry

….a přes 50 dalších procesů, při terapii necháme tedy  vaše tělo vybrat si ten proces, který je pro něj nejvetším přínosem v tu danou chvíli.

Co, když vaše  tělo ví?

Zuzana říká:

„Prostě vím, že Access Consciousness® opravdu funguje…..

Co jsou Access Consciousness®  Verbální procesy?

Mnoho z nás, kteří jsme již zkusili nějakou Access Consciousness® terapii nebo kurz jsme se určitě potkali také s tzv. Verbálními procesy AC, a tvořením otazek, které nám pomohou například pročistit energie, které nám již neslouží či braní v dalším rozvoji. Právě při terapii Faceliftu, o které se dnes zmiňuji jsou tyto otázky zaměřeny na naše omezení a názory spojené s věkem, stárnutím, opotřebováním organismu a pomáhají  k regeneraci organismu.

Jakou generativní schopností okamžitého zhmotnění elementálů do reality podle požadavku kvantových provázání totální radosti ze života, odmítáme  vytvářet a ustavovat?

Tyto generativní schopnosti jsou přirozené každému z nás a jen je třeba o ně požádat!

Chtěli byste rozšířit a prohloubit Vaše vědomí a přidat si do života více radosti, prostoru, klidu, hojnosti a  zdraví?

Access Consciousness® a jeho prostředky nám mohou pomoci k propojení fyzického těla a našeho vědomí, k uvolnění a ozdravění vztahů a k pochopení toho, jak funguje tato realita.

Kde jestě lze něco v našem životě zlepšit a změnit?

Hledáte obnovu a změnu?

Jak vás mohu inspirovat, abyste si vybrali více sebe sama?

Jak se to všechno změní k ještě lepšímu?

To může vést k vnímání života jinak, zlepšení vztahu ke svému tělu, k ostatním, k penězům, zdravému sebevědomí, emocí a přístupu k životu.

Jaké jsou další možnosti?

Mám radost z pokroků svých klientů a těší mě sdílení Vašich zkušeností. Access Consciousness® může ovlivnit a zlepšit každý aspekt našeho života, od zaměstnání a kariéru po vztahy a rodinu a pomáhá tomu, aby si lidé více uvědomili, že mohou provést změny, které si ve svém životě přejí. Je to úžasné a pokud změnu přijmete, věci, které žádáte k vám opravdu začnou přicházet.“

Motto Access Consciousness®:

„Všechno v životě ke mě přichází s lehkostí, radostí a oslavou“

————————————————————

Kde Zuzanu najdete a co se chystá?

Pro terapie: Access Zuzana Gaia Relaxační vzdělávací studio ABECEDA POZNÁNÍ každou středu – info o nabídce na http://accesszuzanagaia.simpl.com/_akce.html

Kurzy:

25. srpna Potštejn Access Bars
1. září Maitasuna Praha Facelift
8. září Abeceda Poznání Hradec Králové Facelift
22. září Abeceda Poznání  Access Bars
12. – 14. října hostitelka 3 denního kurzu Access Body Southampton UK facilitátor Shauna Teaken
26. – 28. října hostitelka 3 denního kurzu Access Body Praha ČR – facilitátor Shauna Teaken

Co dalšího je možné?
Na terapie a kurzy se lze objednat na: zuzana.stepankova@googlemail.com,
+42(0) 608327697

 

Podrobnosti

Datum:
23.8.2018
Čas:
17:00 do 18:00

Místo konání

Maitasuna
Ježkova 14
Praha 3, Hlavní město Praha 13000 Česká republika
Webová stránka:
www.maitasuna.cz

Pořadatel

Zuzana Štěpánková
Telefon:
608 327 697
Email:
zuzana.stepankova@googlemail.com
Webová stránka:
http://accesszuzanagaia.simpl.com/