Miluji film Doktor Strange, kde jsou nádherně vizuálně zobrazeny energie, práce s nimi i vyšší stavy vědomí. Člověk má prostě pocit, že si to dokáže představit, sáhnout si na něco, co je očím skryto.

A pak si tak vyjdete z kina, potkáte Alenu Camplíkovou a zjistíte, že je možné zažívat „holywoodský trhák“ i v každodenním životě.

Musím se přiznat, že s různými terapiemi mám spousty zkušeností. Prošla jsem toho opravdu mnoho a všechny techniky mám ráda. Protože vedou do nitra, k úplné podstatě. Vždy jsem ale měla pocit, že je to jen jedna část většího celku. Až jsem se dostalachannelingu a teď i ke kvantové vlně, které pro mě energeticky obsahují vše. Celou škálu barev jedné energie, univerzální energie vesmíru.

A nejlepší na tom je, že díky kvantové vlně si na tuhle energii můžete doslova sáhnout.

Léčení kvantovou vlnou jsem absolvovala nečekaně a spontánně. Původně mělo jít jen o popovídání u čaje. Ale když už v kvantové vlně jedete tak moc jako Alena, pak je tak vaší součástí, že ji nejde nešířit dál. A tak jsem měla možnost poznat kvantovou vlnu na svém těle v plné síle.  Postavila jsem se ke zdi, Alena mi položila ruce na dvě místa na těle a už to frčelo. Cítila jsem obrovský příval energie, chtělo se mi smát a nohy se začaly rozpouštět do země. Hned jsem pochopila, proč mám stát u zdi.  Byla jsem ráda, že za sebou mám pořádnou oporu, abych se nerozpustila úplně na zem.

Když jsem se probrala z prvotního přívalu energie povídaly jsme si dál.  Alena se zaměřila na moje současné zdravotní patálie, které už řeším dlouhou dobu. Zajímavé bylo, že okamžitě věděla, kde je problém. Doteky už nebyly potřeba. Stačilo aby trochu zavlnila prsty a já cítila, jak se mi celé tělo opravuje, uzdravuje, uvolňuje. Byl to moc příjemný a silný zážitek. Takový, jako by se každá buňka v těle rozvibrovala na nejvyšší obrátky a začala se tak postupně uzdravovat.

Bylo to tak intenzivní, že jsem měla opravdu pocit jako bych si na tu energii, která proudila ke mně i skrze mě mohla doslova sáhnout.

Být v kvantové vlně je navíc velká zábava a díky vstupu do ní člověk může nejen opravit své zdraví, ale také tvořit přesně takový život a svět jaký chce.

Ale víte co, to vám nebudu prozrazovat, protože to se koneckonců můžete naučit sami už na konci ledna v Maitasuně na semináři Kvantuj si I. Praha – praktická výuka kvantové vlny.

Těším se, že se tam společně na kvantové vlně potkáme.

S láskou a úctou Lenka Liška

Kvantuj si I. Praha – praktická výuka kvantové vlny