Když jsem byla na svojí první terapii, byla jsem nadšená. Nejen, že jsem si skvěle odpočinula, ale měla jsem pocit, že ze mě někdo stáhl tunu nepotřebné energie. A ještě k tomu s radostí, lehkostí a jen tak jsem si u toho ležela. Měla jsem pocit, že mi někdo vymazal kus mozku.

Ten stav se mi líbil tak, že jsem si řekla, že tohle se přece musí šířit ve velkém dál. A tak jsem se vydala na kurz Access Bars k Zuzce Štěpánkové. Těšila jsem se, že se ty čudlíky na hlavě, které dokáží smazat nepotřebné programy z našeho podvědomí sama naučím. Čekala jsem celodenní školení, spoustu materiálů a hodně studování. To by, ale nesměl být Access Bars – technika tak radostná, lehká a a svobodná. Po krátkém úvodu jsme šli hned do praxe. Na vlastních hlavách jsme se tak učili bodíky ovlivňující oblast peněz, kreativity nebo zdraví. Mužů vám říct, že je to pěkná jízda. Během semináře dvě terapie absolvujete a dvě sami dáte. Dopoledne už jsem měla hlavu jak balón a ani na těle mi nebylo příliš dobře. Energie se mnou pracovaly na plné obrátky. Odpoledne se to konečně uvolnilo a já měla pocit že létám. Navíc jsme se Access učili s takovou lehkostí a samozřejmostí, že mi hned bylo jasné, že prohlášení, že je to už stará metoda na kterou si jen znovu rozpomene a vlastně ji známe, bylo pravdivé. Odpoledne už mi brněly prsty jak dobře rozeznělý triangl a jezdily po hlavách dalších účastníků jako magnetky, které přesně vědí, kam se přichytit.

Během kurzu jsme se učili i čistící formluky, kterými se dají zrušit, vyčistit nechtěné myšlenky a nastavení podvědomí. A nejen to. Access dokáže zatočit i s našimi automaty. S takovým tím jednáním na autopilota, co nás v životě udržuje spíš v polospánku než při životě. Jak? To tu nebudu prozrazovat. Na kurz může přijít každý. I když třeba nejste terapeut nebo si tak nechcete rozšířit svoji praxi jako já. Access Bars je skvělé přinést i jen tak do rodiny a svým nejbližším.

V Access Bars se pracuje s tezí, že odpovědi omezují, ale otázky otevírají naše vědomí. Proto občas, když na facebooku uvidíte otázku: Co vše je ještě možné? můžete si být jistí, že jde o Access. Já tenhle princip miluju. Pokaždé, když položím otázku, nastoupí intuice, která mě dovede tam, kde mám být. Nejraději mám tuhle: Jak ještě lepší by to mohlo být? Tak třeba se vám bude taky do života hodit.

Jedním kurzem to může skončit, ale také začít. Access CONSCIOUSNESS nabízí i další rozšíření a možnosti studia. Přes hlubší energetické léčení až přes Facelift, abychom byli mladí a krásní i bez plastických operací:) Ale o tom vám jistě Zuzka poví víc.

Já sama jsem z metody nadšená. Zařadila jsem ji do své terapeutické praxe a výsledky s klienty jsou skvělé. Nemusíme se jak já říkám “patlat” v minulosti, rozebírat, kde se to, či ono vzalo. Prostě smažeme jednoduše, co není třeba a vytvoříme nové možnosti. Celý proces si řídí tělo svojí moudrostí. I v mém životě se hodně věcí mění a já cítím, že díky Access Bars jsem schopná všechny změny ustát ve zdraví, s radostí a lehkostí. A to bych přála i vám.

S láskou a úctou Lenka Liška

Termíny kurzů Access Bars v Maitasuně zde.

Individuální terapie v Maitasuně:
Jaroslav Vídeňský – j.vidensky@seznam.cz
Lenka Liška – napislisce@gmail.com